zsbukke@centrum.sk škola: 055 72 95 478 jedáleň: 055 72 95 479
Edupage

Časopis pre predškolákov

Rodičia si mnohokrát kladú otázku, ako pripraviť dieťa na nástup do školy.

Je vôbec nutné ich na to vopred pripravovať? Odpoveď je jednoduchá: určite áno.

Príchodom školy sa v režime dieťaťa zmenia viaceré veci, aj samotný režim dňa. Náš školský projekt pre predškolákov ,,Spoznaj našu školu“ je príležitosťou, aby sa aj hanblivejšie dieťa dokázalo ľahšie adaptovať, vytvorilo si predstavu o tom, kam bude chodiť do školy, čo ho tam čaká.

Predstavu o tom si predškoláci môžu urobiť vďaka mimoriadnemu online vydaniu školského časopisu Bukáčik pre predškolákov. Oboznamuje ich o živote na našej škole, o rôznych aktivitách, o postrehoch žiakov a učiteľov, a nechýba ani príloha pre zvedavé deti.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Archív časopisov

Chcete sa dozvedieť o našej škole ešte viac? Prelistujte si predchádzajúce vydania časopisu Bukáčik pre predškolákov.

Bukáčik 2022: 1. mimoriadne vydanie